images

Pulciņi

2018./2019.mācību gadā Grobiņas novada Skolēnu interešu centrā piedāvājām 13 interešu izglītības pulciņus pirmsskolas un skolas vecuma bērniem un jauniešiem.
Lai pieteiktos pulciņā, jāizvēlās interesējošais pulciņš, jāsazinās ar mums un tad vecākiem jāaizpilda pieteikuma anketa.

ROKDARBU DARBNĪCA "IDEJA"
KERAMIKAS PULCIŅŠ
RITMIKAS PULCIŅŠ AR TAUTAS DEJAS ELEMENTIEM
SITAMINSTRUMENTU SPĒLES PULCIŅŠ
ĢITĀRAS SPĒLE
APĢĒRBA DIZAINS
TEĀTRA PULCIŅŠ
FOLKLORAS KOPA "DZĒRVĪTE"
KLAVIERSPĒLE
VOKĀLĀ STUDIJA
HOBIJU DARBNĪCA "ES PROTU"
SPORTA DEJAS
ZĪMĒŠANAS STUDIJA

11.11.2017. Rīgas kultūras vidusskolā notika Latvijas valsts meistarsacīkstes 2017,kurās ar labiem rezultātiem startēja 

Gustavs Jaunsleinis un Danija Kalita - 1.vieta,
Reinis Vītols un Estere Šēle 1.vieta,
Kristens Veisbergs un Ariana Špagina 2.vieta.

Apsveicam un novēlam arī turpmāk labus panākumus!
___________________________________________________________________________

21.10.2017. Pirmo reizi notika Standartdeju seminārs pie viespedagoga Aleksandra Anišenko no Rīgas. Bērni apguva jaunas deju tehnikas elementus, mācījās jaunas deju figūras Kvikstepā, kā arī dažādus vingrojumus stājas uzlabošanai.
_________________________________________________

7.oktobrī Liepājā notika deju sacensības "Vēju ritmi", kurā Grobiņas dejotāji, skolotājas Darjas Jakovenko vadībā,  ieguva 4 pirmās vietas: 
Kristens Veisbergs un  Danija Kalita;
Kristens Veisbergs un Kristiāna Burlova ar Arianu Špagina ieguva kausu par absolūto pirmo vietu, jo ieguva maksimālo punktu skaitu grupā;
Reinis Vītols un Estere Šēle arī ieguva pirmo vietu;
Valters Jurmalis un Katrīna Krauja ieguva 3.vietu. 

 Apsveicam un novēlam panākumus arī turpmākajos konkursos!
____________________________________________________

2017.gada 16.-17.septembrī, Saldus sporta hallē notika deju sacensības  Saldus kauss 2017.

Grobiņas dejotāji, skolotājas Darjas Jakovenko vadībā, startējuši ar labiem rezultātiem:
Kristens Veisbergs un Ariana Špagina - 1.vieta;
Gustavs Jaunsleins un Danija Kalita - 1.vieta;
Reinis Vītols un Estere Šēle - 3.vieta

Apsveicam!

 _____________________________________________________________________

SIC teātra pulciņa dalībnieki skolotājas Aijas Niedolas vadībā atgriezušies no Grobiņas novada teātra festivāla "Dzīves raibumi", kas notika Bārtas kultūras namā š.g. 7.aprīlī, iegūstot Atzinības rakstu nominācijā Dzīves ziņas nešana jaunajai paaudzei. Atzinību par veiksmīgu lomas atveidojumu ieguva Sprīdīša lomas atveidotājs Roberts Liepiņš un SīkstuļaĶēniņa lomas atveidotājs Roberts Ignatovs. Teātra pulciņš  uzstājās ar A.Brigaderes pasaku lugu "Sprīdītis". 

Apģērba dizaina pulciņa dalībnieces skolotājas Gundas Melveres vadībā gatavojas tērpu kolekciju skatei "Latvijas toņi un pustoņi", kas notiks 27.aprīlī Kuldīgā. Meitenes ir sašuvušas tērpus no sagriezta auduma. Ideja īstenota gan zēnu, gan meiteņu tērpos dažādi sakārtojot auduma strēmeles. Kolekcijai izmantotas sezonas aktualitātes -asimetrija, volāni un šķēlumi. Tērpi būs papildināti ar audzēkņu pašu darinātām rotām. Tērpu kolekcijas nosaukums ir "Pastaiga vējā" un pie tērpu deminstrēšanas meitenēm palīdzēs SIC teātra pulciņa dalībnieki skolotājas Aijas Niedolas vadībā.

Klubiņa “BITE” meitenes no 20.03. - 31.03.2017. piedalījās vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā ”Grobiņas toņi un pustoņi” Grobiņas novada Skolēnu interešu centrā. Laureāta titulu un tiesības startēt Kurzemes novada konkursā “Kurzemes toņi un pustoņi”,  ieguva klubiņa  dalībnieces: Megija Nipere- Niperoviča ar lelli “Meitene ar sarkano lentīti” un lelli ”Modes dizainere” un
Līva Plīkša ar lelli “Dzimusi Latvijā”. Lai meitenēm veicas Kuldīgā!

2017.gada 17. februārī Skolēnu interešu centrā notika Grobiņas novada Skolēnu skatuves runas un mazās formas uzvedumu konkurss, kurā piedalījās arī Skolēnu interešu centra teātra pulciņa dalībnieki Karolīna Veisbuka un Roberts Liepiņš. Abi audzēkņi tika novērtēti un saņēma I pakāpes diplomus. Roberts Liepiņš tika arī izvirzīts uz konkursa 2.kārtu, kas notika Saldus BJC š.g. 28.martā. Konkursa 2.kārtā Roberts ieguva 2.pakāpes diplomu! Lepojamies!